(Powtórka)Green Day 18 czerwiec 2013 – Koncert Online (live stream)

plakat-174x300

Czy ktoś nie słyszał o Green Day? Chyba ciężko znaleźć taką osobę. Jest to jeden z najbardziej popularnych, jak nie najpopularniejszy, zespół grający współczesnego rocka. Ich piosenki są energetyczne, zabawne, ale także mają one na celu ukazanie ważnych faktów dotyczących współczesnego świata. W ich repertuarze znaleźć można też przepiękne ballady. Nic więc dziwnego, że w Polsce mają ogromną rzeszę fanów… Green Day dobrze o tym wie, dlatego 18 czerwca chłopaki odwiedzą nasz kraj i zagrają Koncert w Atlas Arenie w Łodzi.
Bilety rozeszły się w mgnieniu oka, jednak mamy dobrą nowinę dla fanów tegoż zespołu. Tylko u nas, będziecie mogli oglądnąć  Green Day koncert na żywo Online – Live Stream.
Nie znana jest na razie setlista, ale może to i lepiej? Zobaczymy czym Green Day nas zaskoczy. W ramach trasy promującej płytową trylogię na pewno usłyszymy kawałki z albumów„¡Uno!, ¡Dos!, ¡Tré!”. Z całą pewnością zagrają także swoje najsłynniejsze utwory czyli „Basket Case”, „American Idiot” .

Należy też wspomnieć, iż godzinę przed występem Green Day, zagrają All Time Low, zespół łączący pop-punk, rocka i emo. Ten zespół pojawi się w Polsce po raz pierwszy!
Będzie się działo, dlatego jeszcze raz zapraszamy osoby które nie zdążyły zakupić biletu, do oglądania razem z nami streama – Green Day koncert na żywo Online.
Powtórka z koncertu Green Day Łódź Atlas Arena Stream

5 comments to (Powtórka)Green Day 18 czerwiec 2013 – Koncert Online (live stream)

 • asasas  says:

  Już nie mogę się doczekac :)

 • Deen  says:

  Green Day!! Dawać!

 • Kapir  says:

  już się nie mogę doczekać, kiedy Green Day wyjdzie :D

 • Deen  says:

  Po uuuj wypełniać płatne ankiety, jak stream jest darmowy?

  • Lenka17700  says:

   jak to?? gdzie plis napisz

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>